o firmie

      Firma działa od 1996 roku, założona pierwotnie pod nazwą "Usługi ogólnobudowlane - Paweł Łabuda". Początkowo aktywność firmy skupiała się na terenie ówczesnego województwa tarnobrzeskiego, a zakresem były typowe prace remontowe. 


 • W 1998 roku utworzona zostaje stała jej filia w Warszawie, przy jednoczesnym rozszerzeniu obszaru działania na cały Kraj. W tym czasie firma zmierza też konsekwentnie do uatrakcyjnienia oferty usług poprzez ustawiczne doskonalenie umiejętności zawodowych oraz opanowanie nowych technologii.

 • W roku 2000 firma przekształca się w spółkę cywilną i zaczyna występować pod nazwą INTERSYSTEM. Dążąc do specjalizacji w montażu systemów suchej zabudowy, koncentruje się głównie na aranżacji wnętrz. W tym celu uczestniczy wielu szkoleniach branżowych, poznając zaawansowane technologie renomowanych producentów materiałów budowlanych.

 • Od roku 2002, po rozwiązaniu spółki, firma wraca do działalności samodzielnej jako "INTERSYSTEM Paweł Łabuda", ustalając zakres swojej działalności jako: projekt i wykonawstwo wnętrz, skupiając się tym samym na profesjonalnych rozwiązaniach systemowych.

 • Osiągnięta specjalizacja jest wynikiem zaplanowanej przed ponad pięciu laty linii rozwojowej i konsekwentnej jej realizacji poprzez udział w rozmaitych kursach, począwszy od szkolenia nt. "Zastosowań i technologii maszynowych tynków gipsowych" w 1999 roku, organizowanego przez fabrykę Nida-Gips (obecnie: Lafarge Nida Gips).

 • Już w 2000 roku INTERSYSTEM rozpoczął ścisłą współpracę z firmą Rigips Polska-Stawiany Sp. z o.o. i kolejno uczestniczył we wszystkich szkoleniach, zgodnych z wymaganiami programu partnerskiego. Od 2001 roku INTERSYSTEM posiada licencję na stosowanie technologii Rigips i należy do firmowego Klubu Wykonawców. Licencja ta w szczególności obejmuje wykonawstwo zabezpieczeń ogniowych w systemie Ridurit.

 • W wyniku dalszego współdziałania w tym samym roku INTERSYSTEM uzyskał certyfikat Rigips na wykonywanie robót w technologii suchej zabudowy.

 • Od grudnia 2001 roku, w wyniku szkolenia obejmującego zastosowania izolacji termicznych, przeciwdźwiękowych oraz technicznych, INTERSYSTEM posiada w tym zakresie odpowiednie uprawnienia firmy Rockwool Polska Sp. z o.o.

 • Następnie, w lipcu 2002 roku INTERSYSTEM rozpoczął serię szkoleń we wrocławskiej Akademii Technik Malarskich firmy Polifarb Cieszyn-Wrocław S.A., dotyczących technologii Dekoral i Sigma. Pięć etapów szkolenia zostało uwieńczonych w 2003 roku certyfikatem "Malowanie wnętrz i techniki dekoracyjne".

 • Równolegle, latem 2002 roku uczestnictwo w szkoleniu nt. zastosowania chemii budowlanej firmy Schönox także potwierdzone zostało odpowiednim dyplomem dla INTERSYSTEM.

 • Natomiast w październiku 2002 roku INTERSYSTEM uzyskał certyfikat na montaż kaset do drzwi przesuwnych (wbudowanych w ścianę) wg technologii Eclisse Polska Sp. z o.o.

 • Stałe kształcenie i rozwój pozwoliło firmie INTERSYSTEM wykonać szereg oryginalnych projektów i prac, które realizowane były zarówno dla instytucji użyteczności publicznej, urzędów, jak i w biurowcach, halach produkcyjnych oraz obiektach specjalnego przeznaczenia. W zakresie naszego działania znalazły się też m.in. luksusowe apartamenty i rezydencje.

 • Jednak obok wielu wcześniejszych i późniejszych interesujących prac dla różnych segmentów rynku najbardziej kompleksowym zadaniem była w 2001 roku aranżacja wnętrz Teatru Syrena w Warszawie, wymagająca zintegrowania wiedzy
  i umiejętności z różnych obszarów techniki budowlanej. Szczególne wyzwania stawiały tu kwestie akustyki, wymogi zabezpieczenia przeciwpożarowego oraz nietypowe i nieregularne ukształtowanie powierzchni. Dodatkowym ambitnym aspektem była aranżacja dużych przestrzeni w pomieszczeniach wielko kubaturowych takich, jak sale prób, hol główny, czy fragmenty widowni.

 • Sposób i jakość realizacji tego zadania oraz zastosowane rozwiązania spotkały się z uznaniem specjalistów, co pozwoliło firmie INTERSYSTEM w styczniu 2002 roku wziąć udział najpierw w polskiej edycji konkursu BPB TROPHY na najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wykorzystania gipsowych materiałów budowlanych do zabudowy wnętrz.

 • Pierwsze miejsce w skali Kraju uzyskane w tym konkursie umożliwiło firmie INTERSYSTEM udział w jego edycji międzynarodowej - finale BPB TROPHY Vienna 2002, wraz z innymi 21 uczestnikami z 13 krajów. Za realizację projektu „Teatr Syrena” przyznane zostało wyróżnienie.

 • To wyróżnienie w międzynarodowym finale BPB TROPHY 2002 w Wiedniu oraz wiele interesujących cech tego projektu, które wykraczają poza kryteria brane pod uwagę w konkursie BPB, ośmieliło nas do przystąpienia do konkursu organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Gipsu.

 • I tak w styczniu 2004 realizacja Teatru Syrena zgłoszona została do konkursu PSG pn. "Sztuka Montażu", promującego najciekawsze rozwiązania zastosowane na terenie Polski. Wybierając z grona 10 uczestników, jury konkursu nagrodziło firmę INTERSYSTEM Paweł Łabuda, przyznając jej I miejsce.

 • Firma INTERSYSTEM poczytuje sobie za sukces i jednocześnie za zaszczyt otrzymane w Wiedniu wyróżnienie oraz szczególnie ceni sobie osiągnięcie
  I miejsca w konkursie Polskiego Stowarzyszenia Gipsu.Podjęte działania dały naszej firmie wymierne korzyści w postaci realizacji coraz trudniejszych zamówień.

INTERSYSTEM korzysta z nowych technologii i szkoleń teoretyczno - praktycznych, które są oferowane przez producentów materiałów wykończeniowych. Wymieniamy się także doświadczeniami z najlepszymi specjalistami w branży budowlanej.


Mamy nadzieję, że działania podjęte przez naszą firmę spotkają się z Państwa zainteresowaniem i zachęcą Państwa do skorzystania z naszych usług.

Czekamy na kontakt z Państwem.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.partner_1m
partner_2m
partner_7m
partner_5m
partner_6m
partner_3m
partner_4m
Created by Joomla & Strony www